800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTONIS studio

"Apartmány se nacházejí na klidném místě, na pláž je to cca 350 m a do centra Pefkochori za zábavou, restauracemi a nákupy cca 100 m. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány se nacházejí na klidném místě, na pláž je to cca 350 m a do centra Pefkochori za zábavou, restauracemi a nákupy cca 100 m.

Vybavení

Klidný a květinami zaplavený komplex studií a apartmánů. Všechna studia a apartmány jsou velice pěkně zařízeny, mají vybavenou kuchyňku s elektrickým vařičem, digestoří, ledničkou, základním nádobím, velkým ventilátorem a TV. Součástí je také koupelna s vanou, WC a prostorný balkon se zahradním nábytkem a sušákem na prádlo.

Ubytování

Studia pro 2-3 osoby: Všechna studia mají jednu oddělenou ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyňku se základním nádobím, vařičem a ledničkou, kde je třetí lůžko, dále koupelnu s vanou, WC a balkon.
Apartmány pro 4-5 osob: Všechny apartmány mají dvě oddělené ložnice a další obývací ložnici s pátým lůžkem a kuchyňským koutem se základním nádobím, vařičem a ledničkou, koupelnu s vanou, WC a balkon.

Sport a zábava

Na pláži se nachází půjčovna vodních šlapadel, loděk, vodní sporty a plážový volejbal. V Pefkochori si můžete zapůjčit kola, zahrát si kulečník a nebo navštívit hernu s hracími automaty či malý zábavní park. Večerní zábavu vám zajisté zaručí mnoho barů, restaurací a diskoték.

Stravování

Ve studiích a apartmánech si můžete vařit sami nebo si lze zakoupit snídaně a večeře v taverně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×