800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA

Vila Panorama se nachází cca 400 m od pláže a cca 350 m od centra městečka Pefkochori.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Panorama se nachází cca 400 m od pláže a cca 350 m od centra městečka Pefkochori.

Vybavení

Tato příjemná vila se rozkládá v nádherné velké zahradě s pěkným bazénem s oddělenou částí pro děti. U bazénu je vám k dispozici sprcha, slunečníky a lehátka zdarma.

Ubytování

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Studia, která jsou v přízemí vily, se skládají z jedné ložnice (se dvěma až třemi lůžky) a kuchyňského koutu se základním nádobím, vařičem a ledničkou. Všechna studia mají sprchu, WC a terasu. APARTMÁNY PRO 3–4 OSOBY: Nacházejí se ve vyšších patrech a mají jednu oddělenou ložnici pro 2 osoby, sprchu, WC a obývací ložnici s dalšími dvěma lůžky a kuchyňským koutem a balkon nebo terasu. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, je zde také vařič a lednička. Odpočívat můžete na pohodlném balkonu nebo terase.

Sport a zábava

Na pláži se nachází půjčovna vodních šlapadel, loděk a plážový volejbal. V Pefkochori si můžete zapůjčit kola, zahrát kulečník a nebo navštívit hernu s hracími automaty. Večerní zábavu Vám zajisté zaručí mnoho barů, restaurací a diskoték.

Stravování

Ve studiích a apartmánech si můžete sami vařit nebo si lze zakoupit snídaně a večeře v místní taverně Fox - Naoussa, která je vzdálená 10 minut chůze od vily.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×