800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyANTHANASIOS VILLAGE

"Hotel se nachází přímo u pláže, od které je oddělen pouze promenádou s bary, restauracemi a obchůdky, přímo v centru prázdninového letoviska Polichrono. Na letiště v Thessaloniki je to cca 90 km. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází přímo u pláže, od které je oddělen pouze promenádou s bary, restauracemi a obchůdky, přímo v centru prázdninového letoviska Polichrono. Na letiště v Thessaloniki je to cca 90 km.

Vybavení

Příjemný malý hotel s rodinnou atmosférou svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, kavárnu a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma v případě zakoupení nápoje u baru). Na recepci možnost pronájmu bezpečnostní schránky (za poplatek 2 EUR/den).

Ubytování

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Klimatizovaná studia mají koupelnu se sprchou a WC, TV, obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutkem, ledničkou a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek 2 EUR/den).

Sport a zábava

Na pláži široká nabídka vodních sportů. Spoustu možností zábavy a nákupu nabízí městečko Polichrono.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní v hotelu. Možnost dokoupení večeří formou servírovaného menu v místní taverně Tulip.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 90 km
×