800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORTES PALACE

Přímo nad oblázkovo – písečnou pláží. Centrum cca 1 km. Kyvadlová doprava do Nea Moudania a Potidea zdarma (mimo neděle). Autobusová zastávka hned u hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přímo nad oblázkovo - písečnou pláží. Centrum cca 1 km. Kyvadlová doprava do Nea Moudania a Potidea zdarma (mimo neděle). Autobusová zastávka hned u hotelu.

Vybavení

164 pokojů rozdělených do hlavní budovy a několika vedlejších budov. Hotel disponuje koutkem s TV, WLAN připojení, internetovým koutkem (za poplatek), restaurací, barem, minimarketem. Ve venkovním areálu je hostům k dispozici sladkovodní bazén s opalovací terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Pokoje

Útulně zařízené malou chladničkou, klimatizací (červenec/srpen, po hodinách), trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře.

Sport

Aerobic, fitness místnost, tenis, stolní tenis, volejbal, vodní gymnastika. Za poplatek: parní lázeň, masáže (na vyžádání), sauna. Vodní sporty na pláži.

Zábava

Denní a večerní animační program.

Děti

Miniklub (od 4 let do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

All inclusive.

Popis all inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Přes den studené snacky a zmrzlina. Káva, čaj a zákusky od 16:00 hod. do 17:00 hod.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
×