800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEZONETY ELECTRA

Náš předloni postavený rodinný hotel, který nabízí hotelové pokoje i studia s kuchyňským koutem se nachází v klidné části letoviska Stavros, 350 m od písečné pláže a 200 m od centra městečka.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Náš předloni postavený rodinný hotel, který nabízí hotelové pokoje, studia i mezonety s kuchyňským koutem se nachází v klidné části letoviska Stavros, 350 m od písečné pláže a 200 m od centra městečka.

Vybavení Hotelu

V hotelu se nachází recepce, výtah, restaurace, snack/pool-bar, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), sluneční terasa, parkoviště, bezbariérový přístup.

Vybavení pokoje

Mezonety jsou standartně nabízeny pro 4 osoby. Na vyžádání je možná i přistýlka pro 5. osobu - info v CK. Mezonety jsou dvoupatrové, patra jsou spojena dřevěným schodištěm. Každé patro v mezonetu má vlastní sociální zařízení. Dolní patro je pokoj pro dvě osoby s kuchyňským koutem, v horním patře je oddělená ložnice. Každý mezonet je vybaven chladničkou, televizí, telefonem, rychlovarnou konvicí. Všechny mezonety mají balkón nebo terasu.

Pláž a plážový servis

Pláž je písečná, vzdálená 350 m. Plážový servis za poplatek.

Sport a Fitness

Tenisové kurty, fotbal, basketbal, volejbal, plážový volejbal.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + salátový bufet, ovoce.

Pro děti

Dětský bazén.

Služby za poplatek

Klimatizace na objednávku a za příplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m
×