Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Stavros

STUDIA ALEXIS

  Hodnocení

  4.3

  Poloha a popis

  Poloha

  Studia se nachází přímo u našeho hotelu ELECTRA v klidné části letoviska Stavros a 350 m od pláže. Umístění hotelu je mimo hlavní silnici, takže nebudete rušeni celoročním prázdninovým provozem. Živější centrum a pláž jsou vzdáleny cca 200 m, pláž 350 m. Můžete využít servis v Hotelu ELECTRA (bazén, restzauraci, bar), kde mnozí z Vás jistě ocení i česky mluvící personál.

  Vybavení Hotelu

  Menší rodinný pension, situovaný v klidném prostředí se zahradou a příjemným posezením.

  Vybavení pokoje

  Studia pro 2-3 osoby s možností přistýlky. Každé studio má vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón nebo terasu.

  Pláž a plážový servis

  Pláž je písečná, vzdálenost cca 350 m. Plážový servis za poplatek.

  Sport a Fitness

  V letovisku se nachází tenisové kurty, fotbalové, basketbalové, volejbalové hřiště.

  Stravování

  Vlastní. Možnost dokoupení polopenze v hotelu ELECTRA (snídaně formou bufetu a večeře je výběr z menu, salátový bufet, ovoce 390,- Kč a nebo večeře 280,- Kč).

  Pro děti

  Dětský bazén v hotelu ELECTRA.

  Služby v ceně

  Možnost využití venkovního bazénu u hotelu ELECTRA, který se nachází přímo u Studií Alexis. Možnost využít i další služby v hotelu ELECTRA, např. restauraci či bar.

  Služby za poplatek

  Plážový servis, bary a taverny.

  Poznámka

  Studia se nachází v klidné části letoviska Stavros a doporučujeme je všem klientům i rodinám vzhledem k možnostem, které se nabízejí: soukromí s dostupností zábavy, sportů a výletů po okolí.