800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA AGIA FOTINI

Malá rodinná studia se nachází v oblasti Agia Fotini, 50 m od oblázkové pláže stejného jména, 14 km od hlavního města Chios. V blízkosti studií je několik taveren a obchodů. V průběhu sezony zde funguje autobusová doprava, mimo sezonu 1,5km z hlavní silnice. K Vašim službám jsou zde majitelé studií, kteří bydlí hned v blízkosti studií. Z pokoje je boční výhled na moře nebo do zahrady. Studia leží v klidném místě a nabízí tak možnost strávení klidné a pohodové dovolené u krásné pláže daleko od ruchu civilzace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- Malá rodinná studia se nachází v oblasti Agia Fotini, 50 m od oblázkové pláže stejného jména, 14 km od hlavního města Chios. V blízkosti studií je několik taveren a obchodů. V průběhu sezony zde funguje autobusová doprava, mimo sezonu 1,5km z hlavní silnice. K Vašim službám jsou zde majitelé studií, kteří bydlí hned v blízkosti studií. Z pokoje je boční výhled na moře nebo do zahrady. Studia leží v klidném místě a nabízí tak možnost strávení klidné a pohodové dovolené u krásné pláže daleko od ruchu civilzace.

Ubytování

- dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou, WC, telefon, TV, fén, klimatizace, kuchyňka se základním vybavením, rychlovarná konvice, lednička, balkon.Všechna studia jsou v 1. patře. Možnost 1 přistýlky.

Vybavení

- 50 m od oblázkové pláže 14 km od centra Chiosu slunečníky a lehátka na pláži za poplatek cca 6 Eur/set mini market a restaurace hned u studií

Stravování

- vlastní

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 14 km

Počasí

Chios

22°C Jasno

×