800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIZIKO

Hotel Riziko je úplně nově zrenovované sídlo v oblasti Kambos na ostrově Chios, které nabízí ubytování v 10 luxusních pokojích. Hotel je obklopen podobnými obytnými domy a nachází se méně než 5 km od hlavního města Chios a od letiště a spousty pláží, kde můžete načerpat energii sluněním se a dováděním ve vlnkách Egejského moře. Středisko Kampos je vhodné místo svým klidem pro relax při procházkách po okolí nebo i projížďkách na kole. Jistě se Vám také bude líbit výhled z pokoje do zahrady plné pomerančovníků a citrusovníků, které jsou zde pěstovány.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Riziko je úplně nově zrenovované sídlo v oblasti Kambos na ostrově Chios, které nabízí ubytování v 10 luxusních pokojích. Hotel je obklopen podobnými obytnými domy a nachází se méně než 5 km od hlavního města Chios a od letiště a spousty pláží, kde můžete načerpat energii sluněním se a dováděním ve vlnkách Egejského moře. Středisko Kampos je vhodné místo svým klidem pro relax při procházkách po okolí nebo i projížďkách na kole. Jistě se Vám také bude líbit výhled z pokoje do zahrady plné pomerančovníků a citrusovníků, které jsou zde pěstovány. Hotel je vhodný pro cestovatele, kteří si chtějí pronajmout auto na celý pobyt a poznávat krásy a historii tohoto zajímavého ostrova po vlastní ose.

Vybavení hotelu

3 km od pláže 5 km od centra hl. města Chios recepce, bar, TV koutek wifi zdarma autobusová zastavka v blízkosti hotelu

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, lednice, telefon, vysoušeč vlasů, sejf. Pokoje jsou klimatizované. Některé pokoje mají balkon, některé malou terasu, některé pouze okno.

Stravování

snídaně

Další údaje

3 dvoupatrové budovy, celkem 10 pokojů

Odkaz na web

http://www.chios-riziko.gr/

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
vzdálenost od Letiště: 5 km

Počasí

Chios

28°C Jasno

×