Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Evia | Eretria

Palmariva Beach Bomo Club

   Hodnocení

   4423 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, bankomat, restaurace, kavárna, bar a TV místnost. Díky internetu, který je (za poplatek) k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Je tady supermarket a další obchody. Pro malé hosty je zde dětské hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají ledničku, mini ledničku, telefon a televizi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, plážový volejbal, basketbal a minigolf. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio, stolní tenis a kulečník. V hotelu je také wellness zóna se saunou. V nabídce je animační program, diskotéka a miniklub.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi, plnou penzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248