800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POSEIDON

Hotel Poseidon je příjemný přátelský hotel kategorie **+, postavený v typickém kykladském stylu v lokalitě Ornos. Leží cca 300 m od pláže a 50 metrů od hlavního přístavu ostrova. Hotel doporučujeme spíše klientům preferujícím aktivní dovolenou, zábavu, večerní život či cestování po ostrově. Rozhodně se zajeďte podívat do hlavního města Chora, které nabízí široké možnosti zábavy a nočního života, a do letoviska Mylopotas, vyhlášeného svojí krásnou pláží.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Malebný Poseidon Hotel se nachází na ostrově Ios pouhých 300 metrů od nejpopulárnější pláže Mylopotas a 50 metrů od přístavu. Poseidon nabízí částečný výhled na krásný přístav, Egejské moře a panorama.

Vybavení hotelu

K dispozici pro hotelové hosty je soukromé parkoviště na přilehlém místě, připojení k internetu ve společenských prostorách je zdarma, klimatizace, topení, bazén, bar u bazénu, terasa, společenská místnost s barem a TV, zábavní hala, trezory, směnárna,

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klimatizované. Single room Double room Triple room Single room - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén Double room - oddělené postele nebo manželská postel - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén Triple room - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén

Stravování

- snídaně

Pláž a plážový servis

Pláž je kvalitní a čistá s mekkým, hutným pískem zlaté barvy. Voda je průzračně modrá. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Možnost vodních sportů.

Pro děti

Možnost dětské přistýlky na vyžádání.

Sport a zábava

- kulečník - šipky - herna

Služby v ceně

- parkování

Služby za poplatek

- lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezory, čistírna, úschovna zavazadel

Možnosti ubytování

Počasí

Ios

22°C Jasno