800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SKALA

  • Nachází se cca 200 m od centra a v blízkosti písečné pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Skala Hotel leží pouhých 200m od centra městečka Ios Chora. Zde se můžete ,,ztratit“ v typických, úzkých, strmých uličkách při nakupování suvenýrů v maličkých obchůdkách. Také si můžete vybrat z nespočetného množství taveren a po setmění i barů a nočních klubů. Nádherní pláž Mylopotas je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Pár minut od hotelu můžete také shlédnout představení v jediném otevřeném amfiteátru na ostrově.

Vybavení hotelu

K dispozici pro hotelové hosty je wi-fi, 24h recepce, klimatizace, parkoviště, venkovní bazén, vířivka, bar, snack bar, bar u bazénu, restaurace, zahrada, TV místnost, kulečník, zařízení pro volný čas, fitness centrum, masážní / relaxační centrum, slunečníky a lehátka u bazénu, herna, kulečníkový stůl, prádelna, úschovna zavazadel, trezor, dětské hřiště.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny : klimatizací, balkonem, výhledem na moře, pokojovým servisem, sociálním zařízením, kuchyňkou, ledničkou, mini barem, satelitní TV, venkovní vířivkou, trezorem.

Stravování

- kontinentálni snídaně od 09:00 - 14:00

Pláž a plážový servis

Pláž je kvalitní a čistá s mekkým pískem zlaté barvy. Voda je průzračně modrá. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů taky za poplatek.

Pro děti

Pro děti je zde dětské hřiště.

Sport a zábava

- fitness, masážní / relaxační centrum, bazén, vířivka, kulečník, hry,

Služby v ceně

- wi-fi, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, parkoviště

Služby za poplatek

- klimatizace, trezor, fitness, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na pláži, čistírna,

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Ios

24°C Jasno

×