800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORALLI

Nově rekonstruovaný menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází přímo u písčité pláže, od které je oddělen pouze místní komunikací, nedaleko přístavu. Zastávka místního linkového autobusu přímo před hotelem. Nedaleko od hotelu, ve středisku Gialos, jsou obchody, kavárny, bary, restaurace. Vzdálenost hlavního městečka Chora cca 900 m a Milopotas cca 15 min. autobusem. Vzdálenost od přístavu cca 200 m. Lodní spojení s ostrovem Santorini rychlolodí/ katamaránem cca 30 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nově rekonstruovaný menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází přímo u písčité pláže, od které je oddělen pouze místní komunikací, nedaleko přístavu. Zastávka místního linkového autobusu přímo před hotelem. Nedaleko od hotelu, ve středisku Gialos, jsou obchody, kavárny, bary, restaurace. Vzdálenost hlavního městečka Chora cca 900 m a Milopotas cca 15 min. autobusem. Vzdálenost od přístavu cca 200 m. Lodní spojení s ostrovem Santorini rychlolodí/ katamaránem cca 30 min.

Ubytování

příjemně zařízené 2lůžkové a 3lůžkové pokoje jsou vybaveny ledničkou, SAT/TV, individuální klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, koupelnou a WC, balkonem nebo terasou. Na vyžádání možnost ubytování ve 4lůžkových pokojích.

Vybavení

recepce, místnost pro podávání snídaní, bazén, zahrada, bar, plážový bar, restaurace s výhledem na moře, kavárna, pizzerie/ italská restaurace, SAT/TV místnost, Wi-Fi internet bez poplatku, plážový volejbal, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži bez poplatku, bazén se sladkou vodou. Hotel povoluje pobyt malých psů bez poplatku. Služby za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži. Pro děti: dětská postýlka bez poplatku (nutná rezervace předem), dětské hřiště.

Stravování

snídaně Snídaně: kontinentální Večeře: možné individuálně v hotelové restauraci – pizzerii

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Pěkný zrekonstruovaný hotel, vhodný pro klienty všech věkových kategoríí pro strávení pohodové dovolené spojené s koupáním na krásné písčité pláži. Pobyty je možné obohatit individuálními výlety po tomto krásném a malebném kykladském ostrově.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ios

16°C Jasno

×