800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGORGONA - apartmány

Velmi hezký komplex postavený v tradičním kykladském stylu se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova, v nejklidnější části letoviska Mylopotas.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi hezký komplex postavený v tradičním kykladském stylu se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova, v nejklidnější části letoviska Mylopotas. V blízkosti domu najdete tradiční taverny, obchůdky a restaurace. Centrum letoviska je vzdáleno cca 350 metrů. Hlavní město Chora je vzdálené cca 3 km (dobré spojení místními autobusy, zastávka je přímo u domu).

Ubytování

Villa Gorgona nabízí ubytování ve studiích nebo apartmánech. Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), TV, klimatizací a balkonem nebo terasou orientovanou směrem k moři. Apartmány jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s jednou až dvěma přistýlkami. Jsou vybaveny koupelnou (sprcha+ WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), TV, klimatizací a balkonem nebo terasou směrem k moři.

Stravování

Kromě vlastního stravování můžete využít služeb místních taveren a restaurací. Na místě také možnost dokoupení večeří nebo polopenze v blízké taverně.

Pláž

Dům se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží. Autoři cestopisů a průvodců tuto pláž označují jako jednu z nejkrásnějších v Evropě. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů za poplatek.

Náš názor

Krásný apartmánový komplex doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Počasí

Ios

25°C Skoro jasno

×