800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GORGONA - studia

Velmi hezký komplex postavený v tradičním kykladském stylu se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova, v nejklidnější části letoviska Mylopotas.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu přímo na pláži. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Ubytování

Studia jsou dvoulůžková s možností přistýlky, s vlastním WC a sprchou, kuchyňským koutem, televizí, klimatizací (zdarma) a terasou orientovanou směrem k moři. Apartmány jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s jednou až dvěma přistýlkami, kuchyňským koutem. Součástí apartmánů je vlastní sprcha s WC, televize, klimatizace (zdarma) a balkon nebo terasa směrem k moři.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (za poplatek), beach bar Far Out s bazénem a tobogánem (za poplatek). Nabídka fakultativních výletů, zábavní možnosti podél promenády Mylopotas. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Iosu (Chora) zastávka přímo před Villou Gorgona.

Stravování

Vlastní. Možnost zajištění večeří nebo polopenze v blízké taverně (platba na místě).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Ios

20°C Skoro jasno

×