800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFAR OUT VILLAGE

Velmi příjemný hotelový komplex postavený v tradiční kykladské moderní architektuře, stávající z hlavní budovy a několika vedlejších budov – bungalovů. Komplex se nachází přímo u krásné písčité pláže, která je od hotelu oddělena pouze místní komunikací – promenádou, lemovanou kavárnami, restauracemi, tavernami. Vzdálenost od hlavního městečka Chora cca 1,5 km. Autobusová zastávka pro časté spojení s hlavním městem cca 20 m od hotelu. Vzdálenost od přístavu cca 3 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

velmi příjemný hotelový komplex postavený v tradiční kykladské moderní architektuře, stávající z hlavní budovy a několika vedlejších budov – bungalovů. Komplex se nachází přímo u krásné písčité pláže, která je od hotelu oddělena pouze místní komunikací – promenádou, lemovanou kavárnami, restauracemi, tavernami. Vzdálenost od hlavního městečka Chora cca 1,5 km. Autobusová zastávka pro časté spojení s hlavním městem cca 20 m od hotelu. Vzdálenost od přístavu cca 3 km.

Ubytování

příjemně a stylově zařízené 2lůžkové a 3lůžkové pokoje jsou vybaveny ledničkou, SAT/TV, individuální klimatizací, trezorem, telefonem, hudebním kanálem, vysoušečem vlasů, koupelnou s WC, balkonem nebo terasou.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace pro podávání snídaní, restaurace a'la carte, bar, pool-bar, TV místnost, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Služby za poplatek: internet, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži. Pro děti: dětský bazén se sladkou vodou, dětská postýlka bez poplatku (nutná rezervace předem).

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: kontinentální Večeře: servírované za příplatek

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Pěkný hotelový areál s výbornou polohou u jedné z nejznámějších a nejvíce navštěvovanějších písečných pláží ostrova – Mylopotas Beach s kryšťálově průzračnou vodou. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. V okolí hotelu možnost denního i nočního vyžití.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ios

24°C Skoro jasno

×