800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELENA

Mezonety leží v menším letovisku s několika obchůdky, bary a restauracemi v okolí, nedaleko pláže, odkud lze využít pravidelné spojení na ostrov Telendos či jiné lodní výlety.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

mezonety leží v menším letovisku s několika obchůdky, bary a restauracemi v okolí, nedaleko pláže, odkud lze využít pravidelné spojení na ostrov Telendos či jiné lodní výlety.

Ubytování

3lůžkové mezonety mají klimatizaci, lednici, balkon/terasu, v přízemí koupelnu/ WC a vybavený kuchyňský kout, v 1. patře obývací kout s možností přistýlky a v 2. patře ložnici s 2lůžkem, z vrchních 2 pater je boční výhled na moře.

Vybavení

budova se společnou terasou nabízí 4 mezonety (2patrová studia), každý s vlastním vchodem a balkonem. Všechny mezonety jsou v 1. patře budovy, v přízemí sídlí cestovní agentura. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Stravování

bez stravy nebo s polopenzí Snídaně: servírované (v taverně Stalas u pláže) Večeře: servírované (v taverně Stalas u pláže)

Pláž

Asi 50 m od oblázkové pláže.

Náš názor

Pěkné ubytování nedaleko pláže, polopenze zajištěna v nedaleké taverně majitele, která je na celém ostrově vyhlášena svojí kuchyní. Klimatizace v ceně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kalymnos

30°C Jasno

×