800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APOLIS

Velmi pěkný moderní hotel na útesu přímo nad jedněmi z nejkrásnějších pláží na Karpathosu (rádi bychom zdůraznili, že vzhledem k uvedené poloze hotel není vhodný pro klienty s pohybovým omezením), od pláže pod hotelem cca 100 m, od centrální pláže v Amoopi cca 350 m, zastávka autobusu cca 250 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

velmi pěkný moderní hotel na útesu přímo nad jedněmi z nejkrásnějších pláží na Karpathosu (rádi bychom zdůraznili, že vzhledem k uvedené poloze hotel není vhodný pro klienty s pohybovým omezením), od pláže pod hotelem cca 100 m, od centrální pláže v Amoopi cca 350 m, zastávka autobusu cca 250 m.

Vybavení

recepce, restaurace, bazén s oddělenou částí pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), lobby bar, bar u bazénu, á la carte restaurace.

Služby za poplatek

posilovna, internetový koutek.

Ubytování

velmi pěkně zařízené moderně vybavené pokoje situovány na mořskou stranu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), telefonem, SAT/TV, klimatizací, miniledničkou, trezorem, CD/DVD přehrávačem, WiFi připojením (za poplatek), balkonem/terasou.

Pro děti

oddělená část bazénu pro děti, menší dětské hřiště.

Pláž

cca 30 m od písčito-oblázkové pláže (na útesu) – pěší chůzí max. 100 m

Náš názor

Moderní, velmi pěkně zařízený hotel v příjemných barvách, s přátelskou rodinnou atmosférou díky vstřícným majitelům zaručí příjemně a zároveň komfortně strávenou dovolenou na klidném místě s překrásným výhledem z útesu na moře, především v podvečerních hodinách. Místní á la carte restauraci vřele doporučujeme!

Strava

Snídaně:kontinentální bufet

×