800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE BAY

  • Hotel pouze 50 m od písečné pláže
  • Centrum s tavernami a nákupními možnostmi dostupné cca 15 min chůzí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

příjemný menší hotel se nachází v okrajové části letoviska pouhých 50 m od dlouhé široké písčité pláže, která je dostupná pouze přes místní komunikaci. Centrum městečka cca 15 min chůze od hotelu. Minimarket přímo vedle hotelu. V okolí restaurace a taverny. Vzdálenost od letiště cca 20 km.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací (za poplatek), vlastním sociálním zařízením, telefonem, vysoušečem vlasů, ledničkou, SAT/TV, terasou nebo balkonem. Počet přistýlek je limitován, většina pokojů je 2lůžkových.

Vybavení

vstupní hala s recepcí dekorována v tradičním karpatském stylu, výtah, bar, pool-snack bar, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Služby za poplatek: klimatizace na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži. Pro děti: dětský bazén, dětská postýlka za poplatek.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: rozšířené kontinentální Večeře: servírované za příplatek v restauraci mimo hotel

Pláž

cca 50 m od písčité pláže

Náš názor

Velmi pěkné ubytování s příjemnou rodinnou atmosférou vhodné pro všechny věkové kategorie. Relaxaci a koupání u bazénu či na blízké krásné písčité pláži můžete obohatit procházkami podél pobřeží nebo se vydat do malebného centra hlavního městečka Pigadia s malým přístavem a obchůdky.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 17 km
×