800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN BEACH

Hodnocení:
9
z 10 na základě 1 recenze
Malý přízemní komplex studií a apartmánů je situován na okraji města Karpathos, nedaleko studií Baywatch. Od dlouhé písčité pláže (vstup do vody místy kamenitý, vhodné boty do vody), je oddělen pouze místní komunikací. Centrum střediska cca 1000 m. Vzdálenost od letiště cca 20 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malý přízemní komplex studií a apartmánů je situován na okraji města Karpathos, nedaleko studií Baywatch. Od dlouhé písčité pláže (vstup do vody místy kamenitý, vhodné boty do vody), je oddělen pouze místní komunikací. Centrum střediska cca 1000 m. Vzdálenost od letiště cca 20 km.

Ubytování

jednoduše zařízená studia a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou a balkonem.

Vybavení

Služby za poplatek: trezor a klimatizace na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži.

Stravování

bez stravy

Pláž

30 m od písčité pláže

Náš názor

Jednoduché, příjemné ubytování v okrajové části městečka Pigadia v blízkosti dlouhé široké písčité pláže. Za zábavou můžete vyrazit procházkou do centra městečka s malebnými uličkami, s řadou obchůdků, kaváren, barů a taveren. Můžete si také zapůjčit auto, motorku k individuálním výletům po ostrově, nebo navštívit zajímavá místa z naší nabídky fakultativních výletů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

9
20. březen 2009 / Milena Chvalová

Ano,ale...

Pokud vám nevadí nepříjemný vstup do moře, tak samotné studio je příjemné v hezkém prostředí.…

Celá recenze >
×