800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POSSIRAMA BAY

Apartmánový hotel stojí jen několik desítek metrů nad písčito-oblázkovou pláží hlavního města ostrova Karpathos - Pigadia. Hotel stojí stranou centra v klidnější části obchodního centra města. Do centra Pigadie se dostanete asi za 7 minut a naleznete tam mnoho taveren, obchodů, kaváren a malebný přístav.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka bez stravování

Poloha

apartmánový hotel stojí jen několik desítek metrů nad písčito-oblázkovou pláží hlavního města ostrova Karpathos - Pigadia. Hotel stojí stranou centra v klidnější části obchodního centra města. Do centra Pigadie se dostanete asi za 7 minut a naleznete tam mnoho taveren, obchodů, kaváren a malebný přístav.

Ubytování

dobře vybavené a svěží apartmány mají ložnici s manželským lůžkem a v obytné kuchyni dva gauče (další dvě lůžka). Jsou prostorné a mají i prostorné zastíněné balkóny, z některých je výhled na moře. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, fénem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (v ceně od 20:00 do 08:00), sejfem (za příplatek), TV/SAT a Wi-Fi (veřejné prostory). V hotelu je výtah a recepce a koutek pro děti. Bazén s barem můžete využít v sousedním sesterském hotelu Miramare Bay. Dětská postýlka je na vyžádání.

Hodnocení

dobře vybavené a prostorné apartmány mají velmi příjemnou polohu, jsou kousek od pláže a přitom nedaleko půvabného centra Pigadia.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od centra Pigadia: cca 400 m.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
Nákupní možnosti: 400 m
×