800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KRINOS

Hotel stojí na nízkých kamenných útesech nad mořem. Nejbližší písečná pláž, Gialou Chorafi, která je součástí malebného zálivu a tvořící srdce Lefkosu, je dostupná pěšky po silnici a pak po schodech asi za 8 minut. K dalším plážím, např. pláži Panagias Limani, Frangolimnionas a pláži Perdikas Potami (pro milovníky koupání bez plavek), můžete dojít také pěšky. Pokud se vydáte směrem na jih, přijdete k pláži Potali.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka polopenze

Poloha

hotel stojí na nízkých kamenných útesech nad mořem. Nejbližší písečná pláž, Gialou Chorafi, která je součástí malebného zálivu a tvořící srdce letoviska Lefkos, je dostupná pěšky po silnici a pak po schodech asi za 8 minut. K dalším plážím, např. pláži Panagias Limani, Frangolimnionas a pláži Perdikas Potami (pro milovníky koupání bez plavek), můžete dojít také pěšky. Pokud se vydáte směrem na jih, přijdete k pláži Potali.

Ubytování

hotel má prostornou recepci s barem a členitou hotelovou budovu, jejíž balkóny směřují k moři. Všechny pokoje, a to i v přízemí, mají krásný výhled na moře. Do některých pokojů lze umístit přistýlku (rozkládací gauč pro děti do 10 let). Standardní pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou a sejfem (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání. V bezprostředním okolí hotelu je krásná zahrada s ovocnými stromy a květinami. Část zahrady je využívána pro pěstování zeleniny, kterou majitel zásobuje svoji hotelovou tavernu. U hotelu je místo pro parkování a ve veřejných prostorách Wi-Fi.

Stravování

v hotelové taverně a pod zastíněnou terasou je podávána jednoduchá kontinentální snídaně formou bufetu (káva, čaj, chléb, máslo, džem a džus). Večeře je servírovaná a skládá se ze salátu (pro dvě osoby), z předkrmu (pro dvě osoby), hlavního jídla, které se vybírá z jídelního lístku, ovoce nebo jiného dezertu. Součástí tohoto menu nejsou mořské plody. Na základě požadavku a za příplatek si je můžete dopřát v rámci předplacené večeře. Hotelovou tavernu navštěvují i další hosté vesničky Lefkos, protože je známá pro svoji výtečnou kuchyni připravovanou z čerstvých vlastních produktů.

Hodnocení

ubytování s krásným výhledem na moře a s báječnou přátelskou atmosférou, kde Vás mohou rušit jen mořské vlny.

Vzdálenosti

od pláže: cca 180 m. od centra Lefkos: cca 180 m.

Příplatky

1lůžkový pokoj: 500 Kč/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 180 m
×