800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NERAIDA

Dvě nové malé kamenné vilky jsou postaveny v mírném svahu nedaleko malebného centra vesničky Lefkos. Naleznete zde taverny, obchod a kaféniony. Nejbližší pláž s hrubším pískem, Gialou Chorafi, je v dosahu asi za 3 minuty (zahradami a pak po schodech přímo na pláž). Další pláže, např. pláž Panagias Limani, Frangolimnionas a pláž Perdikas Potali (pro milovníky koupání bez plavek) jsou vzdáleny jen několik minut pěší chůzí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dvě malé kamenné vily jsou postaveny v mírném svahu nedaleko malebného centra vesničky Lefkos. Naleznete zde taverny, obchod a kafeniony. Nejbližší písečná pláž Gialou Chorafi je v dosahu asi za 3 minuty (zahradami a pak po schodech přímo na pláž). Další pláže, např. pláž Panagias Limani, Frangolimnionas a pláž Perdikas Potali (pro milovníky koupání bez plavek) jsou vzdáleny jen několik minut chůze.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Captains Home)

Ubytování

vily jsou postaveny v tradičním karpathském stylu a báječně zapadají do zdejší hornaté krajiny. Jedna vila navazuje na druhou a bezprostřední okolí vil je vydlážděné kamenem. Z prostorných teras, které jsou zastíněny zelení a velkým slunečníkem, je výhled na moře. Vily jsou vzdušné a mají prostornou ložnici s manželským lůžkem, s východem na terasu a obytnou prostornou kuchyň s dalším lůžkem a rozkládacím gaučem (čtvrté lůžko), odkud je také východ na terasu. Vily jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a lednice s mrazákem), klimatizací (za příplatek) a TV/SAT. Dětská postýlka je na vyžádání.

Shrnutí

kvalitní stylové ubytování se značnou mírou soukromí v krásném a klidném prostředí. Výborná poloha bude vyhovovat i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 150 m. od centra Lefkos: cca 150 m.

Příplatky

večeře: 300 Kč/den (taverna Captain´s Home) klimatizace: cca 10 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
Nákupní možnosti: 150 m
×