800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLIADES

Vilka je postavena v údolí obklopeném zelení a skalami. Nedaleký záliv Potali, poskytuje nádherné koupání u písčito-oblázkové pláže. Krásná rozlehlá pláž Potali, která je v dosahu pohodlnou chůzí ani ne za 5 minut, není nikdy přeplněná. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 180 m. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obklopena zahradou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka je postavena v údolí obklopeném zelení a skalami. Nedaleký záliv Potali, poskytuje nádherné koupání u písčito-oblázkové pláže. Krásná rozlehlá pláž Potali, která je v dosahu pohodlnou chůzí ani ne za 5 minut, není nikdy přeplněná. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 180 m. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obklopena zahradou.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Ubytování

přízemní apartmány mají výhled na moře. Některé z nich mají výhled zastíněný zelení. Apartmány mají jednu ložnici s manželským lůžkem a dalším lůžkem a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až pro dvě osoby). Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání.

Shrnutí

pěkné ubytování s vynikající polohou, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

od pláže: cca 180 m. od nejbližší taverny: cca 120 m. od centra letoviska Lefkos: cca 2 km.

Příplatky

snídaně: 170 Kč/den; dítě do 12 let: 90 Kč/den (taverna Blue Swan) večeře: 350 Kč/den; dítě do 12 let: 200 Kč/den (taverna Blue Swan)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Nákupní možnosti: 180 m
×