800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POTALI BAY

Klasická, modrobílá a členitá stavba je postavena ve svahu nad zálivem Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Součástí ubytování je i oblíbená taverna. K pláži Potali je to opravdu blízko. Pláž je písečná s malými kamínky a nikdy nebývá přeplněná. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další taverny a obchod. Do centra vesničky Lefkas a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Poloha

modrobílý hotel je postaven v mírném svahu nad zálivem Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Součástí ubytování je i oblíbená taverna. K pláži Potali je to opravdu blízko. Pláž je písečná s malými oblázky a nikdy nebývá přeplněná. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další taverny a obchod. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut.

Ubytování

ze všech studií je krásný výhled na moře a na záliv Potali. Studia jsou v prvním a druhém patře. Dole je recepce a taverna. Studia jsou dvoulůžková s možností přistýlky (gauč) a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, fénem, sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání. V domě jsou i mezonetová studia až pro čtyři osoby (na vyžádání).

Hodnocení

kvalitní a prostorné ubytování s vynikající polohou přímo nad pláží, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

od pláže: cca 40 m. od centra Lefkos: cca 2 km.

Příplatky

1lůžkové studio 500 Kč/den

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×