800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEMELISSE ART HOTEL

Hotel se nachází na břehu skvostné úzké zátoky na severním okraji Fiskarda, na vyvýšeném místě mezi cedrovými a cypřišovými stromy cca 200 m od krásné písečné pláže Emblissi. Je jen 1 km od vesnice Fiskardo,kde můžete navštívit místní obchůdky či posedět v nějaké typické řecké taverně. Vzdálenost od hlavního města je 45 km od jeho přístavu 60 km, od přístavu Sami 45 minut jízdy , 1 hodinu jízdy od letiště, 20km od známé pláže Myrtos. V okolí se nacházejí osady Antypata, Vasilikades, Maganos, též byzantský kostel a nový maják.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní hotel vystavěný nad malým zálivem Emplisis obklopený krásnou přírodou mezi cedry a cypřiši se nachází asi 100 metrů od přírodní oblázkové pláže místy se skalisky. Malebné rybářské městečko Fiskardo s tavernami a obchody je v dosahu 15 minut chůze, několikrát denně lze pro spojení do města využít i hotelovou dopravu. Letiště je vzdálené hodinu a půl jízdy autem. Nejbližší parkoviště se nachází 100 metrů od hotelu, hotel však využívá pro přepravu od parkoviště pojízdných vozíků.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, CD a DVD přehrávač, telefon, minibar, trezor, možnost připojení k internetu, balkon nebo terasa.

Vybavení

Hotelový komplex tvoří dvoupatrová hlavní budova a 13 dalších objektů. Má dva venkovní sladkovodní bazény a dětský bazén, u nichž jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky bez poplatku. K vybavení patří restaurace s tradičními řeckými pokrmy a Votsalo restaurant, která nabízí výběr středomořských specialit, bar u bazénu a lobby bar. Pro aktivní klienty je připravené fitness centrum a tenisové kurty, rakety a míčky si lze bezplatně zapůjčit na recepci. Je tu rovněž půjčovna jízdních kol, biliár a nabízí se i další sportovní aktivity včetně jógy. Na pláži lze využít vodní lyže nebo potápění. Pro děti je zde hřiště, dětské židličky v restauracích, na vyžádání zajištění dětské postýlky a hlídání dětí. V hotelovém lázeňském centru Elemis je možnost objednat se na masáž nebo jiné léčebné procedury.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 30 min.
×