800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TREDIS

Apartmány Tredis, nacházející se v letovisku Lassi. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 300 metrů od těchto apartmánů. Velkou předností tohoto ubytování je vlastní bazén a rozlehlá zahrada. Tyto apartmány jsou vhodné jak pro mladší cestovatele, tak i pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Letovisko Lassi, kde leží apartmány Tredis, patří k nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším díky své poloze v blízkosti hlavního města Kefalonie - Agrostoli, kam je to příjemnou procházkou nebo místní dopravou opravdu kousek - cca 2km. Návštěvu si rozhodně nenechte ujít, město Vás vtáhne svou typicky řeckou atmosférou do taveren a obchůdků ležících v okolí přístavu s pěší zónou. Odpočívat můžete na široké písčité pláži se zlatavým pískem a pozvolným vstupem. Koupání je zde především vhodné pro malé děti. Apartmány se nacházejí v příjemné klidné zahradě cca 400 metrů od pláže a klienti mohou navíc využívat bazén u blízkých apartmánů.

Vybavení hotelu

400m od písečné pláže bazén k dispozici u apartmánů Zacharula 200m zahrada

Vybavení pokoje

dvoulůžkový apartmán - oddělená ložnice (případně 2 oddělené ložnice), obývací část s kuchyňským koutem, lednicí a základním vybavením koupelna se sprchou a WC, klimatizace za příplatek na místě (5 EUR/noc), balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní.

Další údaje

1 budova ÚKLID: 5x týdně Výměna ložního prádla: 2x za pobyt Výměna ručníků: 2x za pobyt

×