800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AVITHOS RESORT

Malá vesnička byla postavena v osobitém kefallonském stylu, s dobrým dosahem malé komorní pláže Megali Petro (asi 8 minut) a oblíbené pláže Avithos Beach (asi 20 minut). Nejbližší vesnice Svoronata je vzdálena 30 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní

Poloha

malá vesnička byla postavena v osobitém kefalonském stylu, s dobrým dosahem malé komorní pláže Megali Petro (asi 8 minut) a oblíbené pláže Avithos Beach (asi 20 minut). Nejbližší vesnice Svoronata je vzdálena 30 minut.

Ubytování

ubytování je moderní a splní očekávání i náročných klientů. Jednotlivé vilky a pavilóny jsou postaveny v dobře udržované zahradě plné středomořské a subtropické květeny. Studia jsou pro 2 osoby, apartmány pro 3 osoby (2lůžková ložnice a rozkládací gauč v kuchyňské části) a mezonetové apartmány až pro 5 osob (2 lůžka+rozkládací gauč v mezipatře a 2 rozkládací gauče v přízemní části) . Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky, mikrovlnné trouby), klimatizací, sejfem, DVD, TV, telefonem, fénem a terasou nebo balkónem. Naleznete zde bary, recepci, bazén včetně dětského bazénu, malý obchod, internet a parkoviště.

Hodnocení

krásné ubytování na ostrově Kefalonie poskytuje dostatek soukromí a bude vyhovovat i rodinám s dětmi. Koupání je nedaleko.

Vzdálenosti

od pláže Megali Petro: cca 750 m. od pláže Avithos Beach: cca 1,2 km. od vesničky Svoronata: cca 2 km.

Příplatky

snídaně: 250 Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 150 Kč/osoba/noc

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×