800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOURIS

Vila Kouris se nachází v klidné části letoviska Lassi, v blízkosti hotelu Lorenzo, u kterého je hostům vily k dispozici bazén (nutná konzumace nápojů u baru). K nejbližší pláži je asi 350 metrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Kouris se nachází v klidné části letoviska Lassi, v blízkosti hotelu Lorenzo, u kterého je hostům vily k dispozici bazén (nutná konzumace nápojů u baru). K nejbližší pláži je asi 350 metrů. Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě ostrova patří k velmi žádaným místům na Kefallonii. Celé letovisko je tvořeno především menšími vilkami, studii a penziony v krásných zahradách se záplavou květin a je rozděleno na dvě části hlavní komunikaci a promenádu vedoucí do města Argostoli, které je vzdáleno jen 2 km a je hlavním městem ostrova. Do hlavního města, ve kterém můžete navštívit přístav, muzeum a další pamětihodnosti, jezdí pravidelně autobusy. Krásu letoviska Lassi tvoří nejen hlavní promenáda s řadou obchodů, taveren a restaurací, ale především nádherné pláže v malých zálivech s jemným pískem a místy skalnaté pobřeží dokreslující kouzelnou atmosféru.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha,WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič + trouba, varná konvice, toustovač, základní nádobí), klimatizací, TV se sat. a balkonem nebo terasou.

Stravování

Kromě vlastního stravování můžete také navštívit místní taverny a restaurace. Na místě u delegáta také možnost dokoupení polopenze v blízké vyhlášené taverně: 12 euro/osoba.

Pláž

Nejbližší oblíbená písečná pláž je vzdálena asi 350 metrů. K pláži Makris Gialos je to asi 750 metrů. Slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů (za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×