800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA THEMIS

"Vila Themis se nachází v pěkné zahradě v klidné části letoviska Lassi, asi 250 metrů od nejbližší písečné pláže. Hostům je k dispozici bazén u hotelu Lorenzo, vzáleného asi 150 metrů (nutná konzumace nápojů u baru). Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě ostrova patří k velmi žádaným místům na Kefallonii. Celé letovisko je tvořeno především menšími vilkami, studii a penziony v krásných zahradách se záplavou květin a je rozděleno na dvě části hlavní komunikaci a promenádu vedoucí do města Argostoli, které je vzdáleno jen 2 km a je hlavním městem ostrova. Do hlavního města, ve kterém můžete navštívit přístav, muzeum a další pamětihodnosti, jezdí pravidelně autobusy. Krásu letoviska Lassi tvoří nejen hlavní promenáda s řadou obchodů, taveren a restaurací, ale především nádherné pláže v malých zálivech s jemným pískem a místy skalnaté pobřeží dokreslující kouzelnou atmosféru. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Themis se nachází v pěkné zahradě v klidné části letoviska Lassi, asi 250 metrů od nejbližší písečné pláže. Hostům je k dispozici bazén u hotelu Lorenzo, vzáleného asi 150 metrů (nutná konzumace nápojů u baru). Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě ostrova patří k velmi žádaným místům na Kefallonii. Celé letovisko je tvořeno především menšími vilkami, studii a penziony v krásných zahradách se záplavou květin a je rozděleno na dvě části hlavní komunikaci a promenádu vedoucí do města Argostoli, které je vzdáleno jen 2 km a je hlavním městem ostrova. Do hlavního města, ve kterém můžete navštívit přístav, muzeum a další pamětihodnosti, jezdí pravidelně autobusy. Krásu letoviska Lassi tvoří nejen hlavní promenáda s řadou obchodů, taveren a restaurací, ale především nádherné pláže v malých zálivech s jemným pískem a místy skalnaté pobřeží dokreslující kouzelnou atmosféru.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha,WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací (5 euro/den) a terasou nebo balkonem.

Stravování

Kromě vlastního stravování můžete také navštívit místní taverny a restaurace. Na místě u delegáta také možnost dokoupení polopenze v blízké vyhlášené taverně: 12 euro/osoba.

Pláž

Nejbližší oblíbená písečná pláž je vzdálena asi 250 metrů od domu. K pláži Makris Gialos je to asi 750 metrů. Slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů (za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×