Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Lassi

WHITE ROCKS

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Přímo u krásné zátoky. Postavený uprostřed zahrady. V blízkosti známých pláží.

  Poloha

  přímo u krásné zátoky a hlavní trase na Argostoli. Letovisko Lassi s tavernami, bary a obchody cca 500 m. Hlavní město ostrova cca 3,5 km - dobré autobusové spojení. Letiště cca 6 km.

  Pláž

  přímo na vlastní malé písečné pláži. V blízkosti známé pláže Makris Gialos a Platis Gialos.

  Vybavení

  102 pokojů rozdělených do 4 podlažní hlavní budovy a 60 bungalovů rozdělených do 10 vedlejších budov. K vybavení patří recepce, výtah, společenská místnost s útulným posezením, bar, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace s terasou, knihovna, obchod se suvenýry, zlatnictví a konferenční místnost. Ve venkovním areálu se nachází zahrada s květinami a piniovými stromy, plážový snack bar, White Rock bar a sladkovodní bazén s terasou na opalovaní. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): trezor (za poplatek), satelitní TV, radio, klimatizace, minibar, WC, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa, strana k horám. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A.

  Stravování

  polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při nízké obsazenosti večeře výběr z menu. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení.

  Internet

  internetový koutek (za poplatek),

  Info

  tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta.