800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KEFALONIA THALASSA

hotel stojí na vyvýšeném, klidném místě cca 400 m od města Lassi a 2 km od hlavního města ostrova Kefalonia – Argostoli

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jeden z nejhezčích hotelů ostrova Kefalonia se rozkládá v klidném návrší, odkud je krásný výhled na Jónské moře a okolní scenérie včetně protějšího letoviska Lixouri. Dobře vedený rodinný hotel Thalassa se skládá ze tří budov, vždy se čtrnácti pokoji. Nejbližší pláž s jemným světlým pískem je v dosahu dvou minut chůze. Nachází se asi 400 metrů od městečka Lassi s tavernami a obchůdky a 2 kilometry od hlavního města Kefalonie – Argostoli, se kterým má pravidelné autobusové spojení.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, balkón nebo terasa. Pokoje mají kuchyňský kout s ledničkou, vařičem, varnou konvicí, kávovarem a základním nádobím. Dětské postýlky jsou poskytovány zdarma.

Vybavení

Elegantní areál má velký sladkovodní bazén s pool barem a terasu s lehátky a slunečníky, která jsou klientům k dispozici bez poplatku. Snídaně jsou podávány na střeše hotelu, odkud jsou nádherné výhledy na záliv Paleostafida. Hotel Thalassa nabízí také fitness centrum a relaxační masáže s využitím přírodních olejů. Wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku.

1
1
1
1

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
vzdálenost od Letiště: 7 km
Nákupní možnosti: 400 m
×