800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL METAXATOS

Příjemný hotel je postaven ve svahu v dobrém dosahu malých pláží v Lassi. Krásná pláž Kalamia je vzdálena cca 300 m. Na další věhlasné pláže této oblasti se dostanete také velmi rychle. Obchody a taverny jsou všude v okolí, především však podél místní komunikace, která vede v dostatečné vzdálenosti nad hotelem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

příjemný hotel je postaven ve svahu v dobrém dosahu malých pláží v Lassi. Krásná pláž Kalamia je vzdálena cca 300 m. Na další věhlasné pláže této oblasti se dostanete také velmi rychle. Obchody a taverny jsou všude v okolí, především však podél místní komunikace, která vede v dostatečné vzdálenosti nad hotelem.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování

Ubytování

hotelové domy jsou roztroušeny ve svahu. K hotelu patří bazén s barem, kde si můžete dopřát malé občerstvení. Z terasy a od hotelu je nádherný panoramatický výhled na moře. Studia a apartmány jsou v přízemí a v prvním patře. Prostorné terasy a balkóny jsou zastíněné a je z nich pěkný výhled na moře. Studia jsou 2lůžková, 4lůžkové apartmány mají jednu nebo dvě ložnice. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), telefonem, TV/SAT a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu

bazén s lehátky a slunečníky, recepce, bar, dětské hřiště, malé hřiště na košíkovou, internet a místo na parkování.

Shrnutí

největší předností tohoto hotelu je klid, dobrý dosah krásných pláží a nádherný panoramatický výhled na moře a na protější břeh.

Vzdálenosti

do pláže: cca 300 m. od centra Lassi: cca 350 m. od centra Argostoli: cca 400 m.

Příplatky

klimatizace: studio cca 6 EUR/den, apartmán cca 12 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m
×