800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA ALEXANDRA

  • Studia poblíž písečné pláže
  • Možnost využítí bazénu v nedalekém komplexu Marianna

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Výborně situovaná studia v centru Lassi, v rezidenční části mezi vilami a apartmánovými domy, nedaleko písčité pláže a s možností využívat bazén v nedalekém komplexu Marianna. Skvělá volba dovolené na krásném ostrově za výtečné ceny.

Poloha

studia Alexandra se nachází v živém kosmopolitním letovisku Lassi, jen asi 300 m od jeho hlavní třídy s bary, tavernami a obchody. Od písčité pláže Makris Gialos jsou studia vzdálena 300 m, od pláže St. Antonio jen 240 m. Klienti studií Alexandra mohou navíc zdarma využívat bazénu v komplexu Marianna (při konzumaci v místním baru/snack baru) vzdáleném necelých 200 m. Zde je také možné objednat si bohaté anglické snídaně (6 EUR/os.) nebo kontinentální snídaně (5 EUR/ os.), případně jiné občerstvení.

Vybavení

parkoviště, zahrada.

Ubytování

všech 12 studií je jednoduše a účelně zařízeno, vybaveno kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, koupelnou se sprchou a WC. Před každým studiem je malá terasa se zahradním nábytkem. Úklid studií, výměna ručníků a ložního prádla probíhá 3x za pobyt. K dispozici jsou dvoulůžková studia (oddělená lůžka) či dvoulůžková studia (oddělená lůžka) s možností jedné přistýlky pro dítě (rozkládací lůžko).

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

klimatizace (cca 5 EUR/den).

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m
×