800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIKTORIA

  • Vzdálenost od pláže je 120 m
  • Centrum Lassi se nachází 150 m od vilky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-6 lůžek bez stravování

Poloha

vilka stojí v mírném svahu u příjezdové komunikace, která vede k moři. Menší pláže Lassi jsou nedaleko. Dům obklopuje zahrádka s květinami, bylinkami a zeleninou. V blízkém okolí jsou krásné pláže letoviska Lassi, kde je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Taverny, kavárny a obchody jsou ve velmi dobrém dosahu přímo v městečku Lassi. Nedaleko je i zastávka místní dopravy, která Vás za pár minut doveze do hlavního města.

Ubytování

ve vilce je hostům k dispozici 1 velký přízemní apartmán se 2 ložnicemi, 1 ložnice má 2 lůžka a 2. ložnice manželskou postel s malou postelí pro dítě (do 7 let). Terasa apartmánu je prostorná a zastíněná. Výhled je do zahrádky a na dvorek. V obytném části kuchyně je posezení a rozkládací gauč pro další dítě (do 12 let). V 1.patře této budovy bydlí majitelé. V zahradě je malý domeček, který je zařízený jako prostorné studio. Studio má velkou manželskou postel a prostornou terasu s příjemným posezením a výhledem do zahrádky. Apartmán a studio jsou dobře vybaveny. Prostorný kuchyňský kout (s vařičem, ledničkou, základním nádobím a některými elektrospotřebiči), koupelnou s WC a sprchou a klimatizací. Dětská postýlka je na vyžádání.

Hodnocení

prostorné ubytování s výbornou polohou a s dobře udržovaným pozemkem. Za pár minut budete na pláži nebo v taverně či v obchodě. Určitě neprohloupíte, pokud si zvolíte toto ubytování v této atraktivní části Kefalonie.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 m. od centra Lassi: cca 150 m.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
×