800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPOLAFSI - vila

Luxusní vilky stojí nedaleko moře a jsou obklopeny olivovým sadem. Vilky stojí jen pár metrů od hotelu Apolafsi a obyvatelé vilky mohou používat velký hotelový bazén a veškeré další služby hotelu. Mohou si tak snadno dopřát i vynikající kuchyni taverny Apolafsi, která je vyhlášená v celé oblasti. Malá písečná pláž je před hotelem, pláž Lepeda asi 20 minut a obchody, další taverny a přistav v nedalekém Lixouri.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

vily FEDRA a FILOMIRA až 8 lůžek bez stravování

Poloha

luxusní vilky stojí nedaleko moře a jsou obklopeny olivovým sadem. Vilky stojí jen pár metrů od hotelu Apolafsi a obyvatelé vilky mohou používat velký hotelový bazén a veškeré další služby hotelu. Mohou si tak snadno dopřát i vynikající kuchyni taverny Apolafsi, která je vyhlášená v celé oblasti. Malá písečná pláž je před hotelem, pláž Lepeda asi 20 minut a obchody, další taverny a přistav v nedalekém Lixouri.

Ubytování

luxusní vily mají téměř 130 m2 obytné plochy. Jsou jednopatrové, prostorné a vzdušné a z prostorných balkónů mají okouzlující výhled na moře a na okolní hory. Velmi dobře a moderně vybavená obytná kuchyň je v přízemí, naleznete zde sporák, myčku nádobí a velkou lednici s mrazákem a další elektrospotřebiče. Každá vila má tři ložnice, vila Fedra má v přízemí jednu ložnici a dvě ložnice v 1. patře a vila Filomira má v přízemí dvě ložnice a jednu ložnici v 1. patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo na balkón. Ve vile jsou dvě koupelny, jedna je v přízemí a jedna v 1. patře. Vany mají vířivky. Majitel vilky si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. Nábytek je buď v rustikálním stylu nebo ve stylu období Ludvíka XV. V obývací části vilky je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou s bazénem. Každá vilka má svůj bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky. Vily mají klimatizaci a internetové připojení.

Hodnocení

ubytování splňuje ty nejnáročnější představy o dokonalém ubytování. Romantické představy pak naplní okouzlující výhled na moře. Velkou výhodou je blízkost moře a pláží a také servis taverny Apolafsi, která je vzdálena cca 50 - 70 m.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 - 150 m. od Lixouri: cca 1 km. od pláže Lepeda: cca 1 km.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

×