800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NANA

Moderní vilka stojí ve svahu nad mořem. Je obklopena olivovými sady a je vzdálena necelých 20 minut od města Lixouri. Vydáte-li se směrem k moři, dostanete se k hotelu Apolafsi, kde můžete používat bazén. Nejbližší pláž je malá písečná pláž před hotelem Apolafsi. Budete-li pokračovat směrem na jih, máte řadu dalších možností ke koupání. Nejkrásnější koupání je však na pláži Lepeda, která je od vilky vzdálena asi 25 minut chůze.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

moderní vilka stojí ve svahu nad mořem. Je obklopena olivovými sady a je vzdálena necelých 20 minut od města Lixouri. Vydáte-li se směrem k moři, dostanete se k hotelu Apolafsi, kde můžete používat bazén. Nejbližší pláž je malá písečná pláž před hotelem Apolafsi. Budete-li pokračovat směrem na jih, máte řadu dalších možností ke koupání. Nejkrásnější koupání je však na pláži Lepeda, která je od vilky vzdálena asi 25 minut chůze.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Apolafsi)

Ubytování

prostorná dvoulůžková studia, některá s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací gauč) jsou v prvním patře. Jsou vybavena sprchou, WC, širokými zastíněnými balkóny, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, Wi-Fi a TV Ze všech pokojů je krásný výhled na moře. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

kvalitní prostorné ubytování s úžasným výhledem na moře, v přírodě a přitom opravdu blízko městečka Lixouri, s možností využití služeb v hotelu Apolafsi.

Vzdálenosti

od malé pláže: cca 520 m. od pláže Lepeda: cca 1,5 km. od města Lixouri: cca 1 km.

Příplatky

snídaně: 170 Kč/osoba/noc večeře: 400 Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 280 Kč/osoba/noc 1lůžkové studio: 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL SEA BREEZE

HOTEL SEA BREEZE

Řecko, Kefallonie, Lixouri

Cena od: 8 540 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SIORA MARY MAISONNETTES

HOTEL SIORA MARY MAISONNETTES

Řecko, Kefallonie, Lixouri

Cena od: 9 590 Kč

Pro skupinu: