800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NANA

Moderní vilka stojí ve svahu nad mořem. Je obklopena olivovými sady a je vzdálena necelých 20 minut od města Lixouri. Vydáte-li se směrem k moři, dostanete se k hotelu Apolafsi, kde můžete používat bazén. Nejbližší pláž je malá písečná pláž před hotelem Apolafsi. Budete-li pokračovat směrem na jih, máte řadu dalších možností ke koupání. Nejkrásnější koupání je však na pláži Lepeda, která je od vilky vzdálena asi 25 minut chůze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní vilka stojí ve svahu nad mořem. Je obklopena olivovými sady a je vzdálena necelých 20 minut od města Lixouri. Vydáte-li se směrem k moři, dostanete se k hotelu Apolafsi, kde můžete používat bazén. Nejbližší pláž je malá písečná pláž před hotelem Apolafsi. Budete-li pokračovat směrem na jih, máte řadu dalších možností ke koupání. Nejkrásnější koupání je však na pláži Lepeda, která je od vilky vzdálena asi 25 minut chůze.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Apolafsi)

Ubytování

prostorná dvoulůžková studia, některá s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací gauč) jsou v prvním patře. Jsou vybavena sprchou, WC, širokými zastíněnými balkóny, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, Wi-Fi a TV Ze všech pokojů je krásný výhled na moře. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

kvalitní prostorné ubytování s úžasným výhledem na moře, v přírodě a přitom opravdu blízko městečka Lixouri, s možností využití služeb v hotelu Apolafsi.

Vzdálenosti

od malé pláže: cca 520 m. od pláže Lepeda: cca 1,5 km. od města Lixouri: cca 1 km.

Příplatky

snídaně: 170 Kč/osoba/noc večeře: 400 Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 280 Kč/osoba/noc 1lůžkové studio: 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
×