800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELEANA

Vila se nachází v klidné části letoviska Skala, které patří k nejkrásnějším místům na ostrově (popis letoviska na straně 124). V blízkosti domu naleznete restaurace i typicky řecké taverny. Centrum letoviska se spoustou obchůdků, barů a restaurací je vzdáleno cca 600 metrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila se nachází v klidné části letoviska Skala, které patří k nejkrásnějším místům na ostrově. V blízkosti domu naleznete restaurace i typicky řecké taverny. Centrum letoviska se spoustou obchůdků, barů a restaurací je vzdáleno cca 600 metrů.

Ubytování

Třílůžková studia jsou vybavena koupelnou (sprcha+ WC+fén), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací (6 Euro/ den/pokoj) a balkonem nebo terasou.

Vybavení

K vile Elenana patří venkovní bazén a dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bar s posezením a pool bar.

Stravování

Kromě vlastního stravování doporučujeme využít nabídky místních taveren a restaurací. Průvodce Vám rád doporučí nejlepší taverny v blízkosti domu.

Pláž

Letovisko Skala je vyhlášené krásnými písečnými plážemi. Nabízí kromě dlouhých pláží i malé skalní zálivy.Krásná písečná pláž je vzdálena cca 480 metrů od domu. Lehátka a slunečníky na pláži – za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×