800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAN GIORGIO

Hotel San Giorgio je postaven na úpatí hor a nabízí dechberoucí výhled na hory a moře. Je zasazen do svého prostředí tak, aby nenarušil jeho ráz a zároveň aby byl zachován architektonický vzhled tradičního řeckého slohu. Pod hotelem naleznete nádherné malé pláže ukryté mezi útesy s křišťálově modrou a průzračnou vodou Jónského moře. Procházkou či minibusem můžete dorazit do letoviska Skala, kde se nachází krásná písčito-oblázková pláž. Lze zde pronajmout slunečníky a lehátka, užít si vodních sportů nebo si půjčit loďku. Hotel San Giorgio Vám nabízí strávit pohodovou dovolenou v přátelské atmosféře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- Hotel San Giorgio je postaven na úpatí hor a nabízí dechberoucí výhled na hory a moře. Je zasazen do svého prostředí tak, aby nenarušil jeho ráz a zároveň aby byl zachován architektonický vzhled tradičního řeckého slohu. Pod hotelem naleznete nádherné malé pláže ukryté mezi útesy s křišťálově modrou a průzračnou vodou Jónského moře. Procházkou či minibusem můžete dorazit do letoviska Skala, kde se nachází krásná písčito-oblázková pláž. Lze zde pronajmout slunečníky a lehátka, užít si vodních sportů nebo si půjčit loďku. Hotel San Giorgio Vám nabízí strávit pohodovou dovolenou v přátelské atmosféře.

Ubytování

- 143 pokojů Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, lednička, klimatizace, balkon nebo terasa. Trezor možno pronajmout za poplatek 1,7 EUR/den. Možnost 1-2 přistýlek (palanda pro děti)

Vybavení

- 3 km od centra letoviska Skala 8 km od přístavu Poros, 40km od letiště 100 m od oblázkové pláže, 1,5 km od pláže Skala (minibus každé 2 hodiny) Recepce Minimarket Snack bar, pool bar, restaurace 2 bazény Dětské hřiště TV místnost, wifi internet v hale za poplatek Tenis, stolní tenis Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Stravování

- polopenze – snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech s výběrem z menu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 40 km
×