800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PASPALIS

Hodnocení:
7,8
z 10 na základě 2 recenzí
Oblíbenost tohoto hotelu určuje zejména jeho poloha, neboť Skala je patrně v létě tím nejživějším turistickým místem na Kefalonii a navíc nabízí krásné koupání. Toto spojeno s příjemným ubytováním, s dobrým jídlem v řecké taverně přímo v hotelu, rovná se hezká dovolená. Jste-li k tomu aktivní a půjčíte si motorku nebo auto k prozkoumání dalších kouzelných míst ostrova, případně vydáte-li se na procházky do okolí, váš zasloužený odpočinek nebude mít chybu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

těžko se můžete ocitnout na lepším místě, než jakým se pyšní Paspalis, ve známém a oblíbeném letovisku Skala, přímo u pobřežní třídy a promenády, tedy jen 20 m od dlouhé písčité pláže (s drobnými kamínky u břehu), pro kterou je Skala tak žádaná. Bary, taverny, kavárny a obchody jsou jen kousek od hotelu. Vzdálenost od letiště je asi 30 km.

Vybavení

recepce, snack bar/bar, WiFi, restaurace/taverna, bazén a dětská část bazénu.

Ubytování

všech 43 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky pro dítě (rozkládací lůžko s pevnou matrací)  je útulně zařízeno, všechny jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, miniledničkou, telefonem,  koupelnou s WC (sprcha), balkonem či terasou. Pokoj s přistýlkou se nachází v přízemí.

Pro děti

dětský bazén, dětské menu při večeři.

Náš názor

Oblíbenost tohoto hotelu určuje zejména jeho poloha, neboť Skala je patrně v létě tím nejživějším turistickým místem na Kefalonii a navíc nabízí krásné koupání. Toto spojeno s příjemným ubytováním, s dobrým jídlem v řecké taverně přímo v hotelu, rovná se hezká dovolená. Jste-li k tomu aktivní a půjčíte si motorku nebo auto k prozkoumání dalších kouzelných míst ostrova, případně vydáte-li se na procházky do okolí, váš zasloužený odpočinek nebude mít chybu.

Strava

Snídaně:rozšířené kontinentální formou bufetu (toastový chléb, marmeláda, vejce, šunka, sýr, sladké pečivo, cereálie, káva, croissanty)
Večeře:za příplatek - servírované v hotelové taverně

Služby za poplatek

bezpečnostní schránka (9 EUR/pobyt), lehátka a slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 km

Recenze

7
5. srpen 2014 / pan jo

Pěkná dovolená v hotelu Paspalis

strava /pouze snídaně/ slabší průměr Tento hotel mohu doporučit.

Celá recenze >
8,5
22. únor 2013 / Jiřina Sladká

Paspalis

Pokoj, který jsme dostali(č.17)byl pro tři lidi malý. Rohy poslelí jsme obkládali ručníky, abychom…

Celá recenze >
×