800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TESORO BLU & SPA

  • Hotel pouze pro dospělé
  • Nachází se téměř na pláži

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Hotel Tesoro Blu, postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, je výtečnou volbou pro zamilované, páry na svatební cestě, páry vyžadující luxus v exkluzivním prostředí, kde je kladen důraz na každý detail. Spojení výjimečného designu hotelu s jeho polohou a se specifiky ostrova vytváří auru klidného pobytu daleko za hranicemi reality všedních dnů.

Poloha

hotel je vybudován v malém soukromém údolí, obklopen malebnou přírodou, s výhledem na majestátnost Jónského moře, v oblíbeném letovisku Skala v jihovýchodní části Kefalonie. Hlavní část turistického letoviska je vzdálena pouhých 15 minut chůze od hotelu, podél silnice nebo po pláži. Hotel dělí od písčité pláže jen silnice. V této části může být vstup do moře místy kamenitý či oblázkový, hlavní písčitá a organizovaná pláž letoviska se nachází ve vzdálenosti asi 1,5 km.

Vybavení

luxusní hotel jen pro dospělé nabízí svým náročným hostům vstupní halu s recepcí a směnárnou, TV místnost, hlavní restauraci „Piacere“, středomořskou a la carte restauraci „Azzurro“ s výhledem na moře, „Bílý“ a „Černý“ bar v exkluzivním designu, venkovní bazén, venkovní jacuzzi, lehátka a ručníky u bazénu, slunečníky a altánky u bazénu, tenisový kurt, prestižně vybavené fitness a wellness centrum (sauna, hammam, jacuzzi, masáže, manikúra či pedikúra – na vyžádání), několikrát během pobytu pořádané tematické večery a večery s hudbou. Dále hotel nabízí čistírnu prádla i pokojový servis.

Ubytování

luxusně zařízené 2lůžkové pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/TV LCD, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, vysoušečem vlasů, župany a trepkami, žehličkou a žehlicím prknem, zvětšovacím zrcadlem, koupelnou s WC, balkonem či terasou.

Strava

polopenze
Snídaně: bufetové
Večeře: bufetové

Služby za poplatek

masáže a procedury ve wellness centru, konzumace z minibaru, tenisový kurt, lehátka a slunečníky na pláži.

×