800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA SOTIRIS

Rodinná studia Sotiris se nachází nedaleko menší klidné písečné pláže Ammes v malém letovisku Svoronata na jihozápadě ostrova. Příjemně zařízená studia nabízí dostatek prostoru, pro rodiny s více dětmi jsou vhodné apartmány, které pro Vás rádi vyžádáme. Prostorná a udržovaná zahrada se sladkovodním bazénem, malý pool bar, kde si můžete dát snídani nebo nějaký snack nebo se občerstvit během dne, či neustálá přítomnost milých majitelů zaručuje pohodovou dovolenou. Do nedalekého hlavního města Argostoli můžete vyrazit taxíkem za večerní zábavou nebo za nákupy. Doporučujeme všem klientům.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- Rodinná studia Sotiris se nachází nedaleko menší klidné písečné pláže Ammes v malém letovisku Svoronata na jihozápadě ostrova. Příjemně zařízená studia nabízí dostatek prostoru, pro rodiny s více dětmi jsou vhodné apartmány, které pro Vás rádi vyžádáme. Prostorná a udržovaná zahrada se sladkovodním bazénem, malý pool bar, kde si můžete dát snídani nebo nějaký snack nebo se občerstvit během dne, či neustálá přítomnost milých majitelů zaručuje pohodovou dovolenou. Do nedalekého hlavního města Argostoli můžete vyrazit taxíkem za večerní zábavou nebo za nákupy. Doporučujeme všem klientům.

Ubytování

- 33 pokojů ve třech dvoupatrových budovách Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňka se základním vybavením, lednice, klimatizace za příplatek 5 EUR/den, trezor v ceně, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů. Balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky. (na vyžádání apartmán)

Vybavení

- 280 m od písečné pláže Bazén, dětský bazén Bar TV koutek Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, u bazénu zdarma Pool bar/snack bar, restaurace Stolní tenis

Stravování

- vlastní

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×