800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené ostrova Korfu

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Na dovolené jsme jeli na výlet jelikož na naší pláži nebyli žádné mušle rybky nic.Jeli jsme za skály obklopující pláž a ikdyž jsme moc mořského života neviděli jelikož zde není bohatý spíše vůbec žádný byla tam aspoň krásná krajina okolo.

Autor: Lucie Harvánková , navštíveno 1/2010 Celý zážitek

pláž

Na dovolené v Řecku jme podnikly výlet výlet na nejkrásnější pláž Paradise beach pláž byla nádherná a moře bylo překvapivě oproti jinným plážím teplé.Byla to nádherná úzká pláž a za ní byla obrovská skála jako by z tisíce tenoučkých plátků kamene.

Autor: Lucie Harvánková , navštíveno 1/2010 Celý zážitek

Při autovýtetě po západním pobřeží Korfu nás na poloprázdné pláži na Glyfádě totálně okradli-peníze,mobil,řidičák,pasy.Zážitek na celý život.ještě si s úředníky užívám.Ale hezky tam bylo,jen se nesmíte nechat unést.Samotná Dassia je nepříjemná velmi frekventovanou silnicí,kolem které se odehrává i noční život.Stačí jednou,příště jinam.

Autor: Lenka Horká , navštíveno 8/2009 Celý zážitek

Fajn místo

Řecko, Korfu, Ipsos
11. září 2009

Byli jsme v Ipsosu - pro mladé doporučuji (zvláště přes sezónu) - večer to tam žije, kromě restaurací i bary hodně v britském a irském stylu, karaoke, kluby (např. 3 míchané drinky za 5 EURo). Vodní sporty (nafukovací srandy, let padákem atd.).

Autor: Jan Kučera , navštíveno 9/2009 Celý zážitek

Okruh ostrovem Korfu je nezapomenutelným zážitkem. Je to výlet na celý den a nebude vědět co dřív obdivovat. Navštívíte nejznámější místa ostrova. Palác Achilleion, který si nechala postavit rakouská císařovna Sissi, přistávací plochu pro letadla - opravdu hodně malou, vedle Pontikonisi - myší ostrov. Navštívíte nádherné letovisko Paleokastritsa - nejkrásnější na ostrově, a zastavíte se na přírodní vyhlídce Bella Vista, kde se vám naskytne jedinečný výhled na zátoky, klášter a ostrůvky v okolí.…

Autor: Michaela Vrožinová (27 let), navštíveno 7/2007 Celý zážitek

Výlety Korfu

Řecko, Korfu, Dassia
7. červenec 2009
z terasy hotelu kavalieri

Doporučuji využít nabídky výletů CK...Korfu je pěkný zelený ostrov s minimálně několika zajímavými místy....doporučuji navštívit hlavní město (pevnosti, památky, vyhlídka z hotelu Kavalieri), vyhlídku Bela Vista, výlet do Paleokastrice spojený s plavbou a výlet po ostrově (Achileon - zámeček královny Sisi)

Autor: Roman Urban , navštíveno 6/2009 Celý zážitek

Lachtaní show

Řecko, Korfu
26. květen 2009

Každou hodinu od 10 do 18 hodin vyplouvá ze Starého přístavu v hlavním městě Kerkyra k ostrůvku Vidos výletní loď Kalypso Star. Plavba na speciální lodi s proskleným dnem je pro mnoho turistů ideální způsob, jak alespoň na chvíli nakouknout na život pod mořskou hladinu. Celá plavba trvá asi 50 minut. Hned po nalodění se usídlíte u oken v podpalubí, ale během plavby toho pod hladinou stejně moc neuvidíte. Teprve po 30 minutách loď zakotví nedaleko ostrova Vidos a potapěči vám nejprve předvedou…

Autor: Michaela Vrožinová (27 let), navštíveno 7/2008 Celý zážitek

HYDROPOLIS

Řecko, Korfu, Acharavi
26. květen 2009

HYDROPOLIS se nachází mezi Acharavi a Almirosem. Vodní park návštěvníkům nabízí dětské i obří skluzavky – tzv. kamikadze, odstředivku, línou řeku, několik bazénů s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Děti si mohou vyzkoušet jízdu na autíčkách nebo si prohlédnout domácí zvířectvo v místní malé ZOO, dospělým jsou k dispozici tenisové kurty a stolní tenis. Kromě toho je zde možnost nákupu suvenýrů a rychlého občerstvení. Prostě výlet na celý den.

Autor: Michal Havlásek (26 let), navštíveno 8/2007 Celý zážitek

Okruh ostrovem Korfu

Řecko, Korfu
26. květen 2009

Jak jednou budete na ostrově Korfu, určitě využijte fakultativní výlet s cestovkou nazvaným Okruh ostrovem. Je to výlet na celý den a nebude vědět co dřív obdivovat. Většinou na tomto výletě navštívíte nejznámější místa ostrova. Palác Achilleion, který si nechala postavit rakouská císařovna Sissi. Uvidíte malou přistávací plochu pro letadla, snad nejmenší v Evropě. A hned vedle uvidíte Pontikonisi - myší ostrov. Navštívíte nádherné letovisko Paleokastritsa, o němž se říká, že patří mezi…

Autor: Michal Havlásek (26 let), navštíveno 8/2007 Celý zážitek

Achilleion

Řecko, Korfu
26. květen 2009

Pokud budete na Korfu určitě nezapomeňte navštívit zámek Achilleion. Dala postavit rakouská císařovna Sissi, manželka Františka Josefa I., která si toto místo zamilovala a trávila zde tolik času, kolik jenom mohla. Palác je pojmenován po bájném řeckém hrdinovi Achilleovi a je obklopen velkou zahradou s množstvím různých soch.. Přízemí je přístupné turistům. V malé zámecké kapli se nachází inventář z doby císařovny Sisi a císaře Viléma. Tento malebný zámeček stojí na kopci, odkud je krásný…

Autor: Michaela Vrožinová (27 let), navštíveno 7/2008 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 11
1 2
×