800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCORYFO VILLAGE

"Tento hotelový komplex se skládá z několika dvoupatrových budov ležících v zahradě nedaleko písčito - oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Vesnice Acharavi s velkým množstvím taveren; barů a obchodů je nedaleko hotelu. Hotel je vhodným místem pro ty; kteří mají rádi večerní procházky a zábavu; ale o pro milovníky příjemného koupání."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento hotelový komplex se skládá z několika dvoupatrových budov ležících v zahradě nedaleko písčito - oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Vesnice Acharavi s velkým množstvím taveren; barů a obchodů je nedaleko hotelu. Hotel je vhodným místem pro ty; kteří mají rádi večerní procházky a zábavu; ale i pro milovníky příjemného koupání.

Vzdálenost

od pláže 400 m - od letiště 40 km - od centra 250 m - nákupní možnosti 100 m

Ubytování

studio - ložnice a jednoduše vybavená kuchyně - maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - základní kuchyňské vybavení (není určené k vaření) - telefon; lednička - na vyžádání a za poplatek je možné na recepci získat větrák - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon nebo terasa

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar - bazén s integrovaným brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma) - dětské hřiště

Stravování

ALL INCLUSIVE: 10:00 - 24:00. snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů ve vybraných prostorách hotelu v době od 10:00 - 24:00.

Pláž

písčitá s oblázky; přístup na pláž přes místní komunikaci - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sport a zábava zdarma

šipky - stolní tenis - stolní fotbal

Sport a zábava za poplatek

kulečník

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 250 m
vzdálenost od Letiště: 40 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Korfu

18°C Jasno

×