800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANOS

"Dvě budovy s jednoduchými studii a apartmány jsou situovány v klidném prostředí zahrady na vršku; ze kterého je nádherný výhled na městečko Acharavi. Větší vzdálenost od pláže kompenzuje velmi příjemné prostředí zahrady s bazénem a snack barem. Všechny ubytovací jednotky jsou obráceny směrem k moři. Místo doporučujeme pro klienty; kteří upřednostňují pobyt v klidném prostředí s možností večerních procházek a nákupů. Nedoporučujeme pro klienty s pohybovými obtížemi. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Dvě budovy s jednoduchými studii a apartmány jsou situovány v klidném prostředí zahrady na vršku; ze kterého je nádherný výhled na městečko Acharavi. Větší vzdálenost od pláže kompenzuje velmi příjemné prostředí zahrady s bazénem a snack barem. Všechny ubytovací jednotky jsou obráceny směrem k moři. Místo doporučujeme pro klienty; kteří upřednostňují pobyt v klidném prostředí s možností večerních procházek a nákupů. Nedoporučujeme pro klienty s pohybovými obtížemi.

Vzdálenosti

pláže 0;7 km - letiště 38 km - centra (Acharavi) 0;25 km - nákupních možností 0;25 km

Ubytování

studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - maximální obsazenost: 2-3 osoby - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 5 osob - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 3 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 2 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa

Vybavení

snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž

písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 38 km
Nákupní možnosti: 250 m

Počasí

Korfu

14°C Jasno

×