800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PERDIKARIS

"Rodinný objekt skládající se ze dvou přízemních budov a 3 apartmánů je situován v klidné části letoviska Acharavi. Centrální písčito-oblázková pláž je vzdálena 250 m; stejná vzdálenost je do centra a k nejbližším nákupním možnostem. Velké apartmány jsou vhodné pro větší rodiny či pro dvojice přátel. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Rodinný objekt skládající se ze dvou přízemních budov a 3 apartmánů je situován v klidné části letoviska Acharavi. Centrální písčito-oblázková pláž je vzdálena 250 m; stejná vzdálenost je do centra a k nejbližším nákupním možnostem. Velké apartmány jsou vhodné pro větší rodiny či pro dvojice přátel.

Vzdálenosti

pláže 0;25 km - letiště 38 km - centra (Acharavi) 0;6 km - nákupních možností 0;6 km

Ubytování

apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 5 osob - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 3 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 2 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa

Pláž

písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
vzdálenost od Letiště: 38 km
Nákupní možnosti: 600 m

Počasí

Korfu

20°C Převážně oblačno

×