800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SALVANOS

"Objekt skládající se ze dvou menších budov je situován v klidnější části letoviska Acharavi. Příjemná písčito - oblázková pláž je od objektu odděle na pouze úzkou místní komunikací. Pro klienty naší cestovní kanceláře jsou k dispozici zdarma 2 lehátka a jeden slunečník pro jednu ubytovací jednotku. Centrum Acharavi s množstvím restaurací; taveren; barů a obchodů je vzdáleno cca 800 m; nejbližší nákupní možnosti naleznete v těsné blízkosti. Klienti mohou využít bazénu ve vedlejším objektu; na zahradě je možno využít zdarma grilu k přípravě vlastních grilovaných pokrmů. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Objekt skládající se ze dvou menších budov je situován v klidnější části letoviska Acharavi. Příjemná písčito - oblázková pláž je od objektu odděle na pouze úzkou místní komunikací. Pro klienty naší cestovní kanceláře jsou k dispozici zdarma 2 lehátka a jeden slunečník pro jednu ubytovací jednotku. Centrum Acharavi s množstvím restaurací; taveren; barů a obchodů je vzdáleno cca 800 m; nejbližší nákupní možnosti naleznete v těsné blízkosti. Klienti mohou využít bazénu ve vedlejším objektu; na zahradě je možno využít zdarma grilu k přípravě vlastních grilovaných pokrmů.

Vzdálenosti

pláže 0;015 km letiště 38 km centra (Acharavi) 0;8 km nákupních možností 0;1 km

Ubytování

apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 4 osoby - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 3 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 0 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa

Vybavení

malá recepce - bazén ve vedlejším hotelu

Pláž

písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky zdarma (2 lehátka a 1 slunečník na jednu ubytovací jednotku)

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Korfu

21°C Převážně oblačno

×