Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Agios Georgios

BLUE SEA - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  oblíbený rodinný hotel s nádhernou zahradou je situován v populární jihozápadní části ostrova v letovisku Agios Georgios Argirades. Hotel je vzdálen pouhých 100m od písečné pláže“ St.George“ a jen pár minut chůze příjemnou procházkou od vesničky Argirades. Letovisko se nachází ve vzdálenosti 30km od hlavního města Kerkyra. Hotel doporučujeme především klientům, kteří upřednostňují klidnou dovolenou v příjemném rodinném prostředí v blízkosti pláže.

  Vybavenost

  recepce, restaurace, pool bar, WiFi v prostorách recepce ZDARMA, internetový koutek s přístupem na internet (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky z bazénu ZDARMA), dětský bazén, terasa. Dětská postýlka ZDARMA na vyžádání.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, WiFi ZDARMA, balkón nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání. Klimatizace za poplatek (termíny do 15.06. a od 15.09. v ceně zájezdu).

  Stravování

  PLNÁ PENZE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. Snídaně formou bufetu včetně nápojů, oběd formou bufetu s nápojem, večeře formou bufetu – předkrm, hlavní chod, salátový bufet a dezert (nápoje za poplatek).

  Pláž

  písčitá, cca 200m od hotelu, pozvolný vstup do moře. Pláž je oceněna Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu moře a pláže. Plážový servis za poplatek ( 5€/ 2 lehátka a slunečník/ den).

  Sport a zábava

  služby klubového hotelu ZCELA ZDARMA, kulečník (za poplatek), bazén, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, široká škála vodních sportů a atrakcí na pláži (jízda na banánu, paragliding, vodní skútry, šlapadla a další - za poplatek). Možnosti posezení v blízkých tavernách a barech. Možnost pronájmu aut nebo kol.

  Počasí  12345678910111208162432°C