Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Agios Georgios

GOLDEN SANDS - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  hotel se nachází v jihozápadní části ostrova Korfu v letovisku Agios Georgios Argirades, cca 200 m od široké písečné pláže, 33 km od hlavního města ostrova Kerkyra a letiště. Pár desítek metrů od hotelu se nachází obchod, taverny a restaurace.

  Vybavenost

  recepce, lobby, restaurace, směnárna, venkovní bazén, dětský bazén (slunečníky a lehátka zdarma), WiFi za poplatek, pool bar.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, balkon, fén, WiFi za poplatek.

  Stravování

  Plná penze FB / polopenze HB - kontinentální snídaně, oběd a večeře formou bufetu.

  Pláž

  písečná pláž cca 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, vodní sporty za poplatek.

  Sport a zábava

  bazény, tenisový kurt, dětské hřiště, půjčovna kol.

  Popis

  Turisty, kteří rádi relaxují u moře a současně je láká poznávat antické památky, jistě zaujme letní pobyt v Řecku. Bydlení si můžete rezervovat v pěkném hotelu Golden Sands, umístěném v jihozápadní části ostrova Korfu. Dovolená v Řecku v pohodovém letovisku Agios Georgios je ideálním tipem pro výletníky, kteří touží po relaxaci na poklidném místě. Pobytový zájezd do Řecka můžete využít k odpočinku na široké písečné pláži, jejíž pozvolný vstup do moře ocení všichni méně zdatní plavci. Letní dovolená v Řecku je vhodná i pro příznivce cyklistiky, kteří se na vypůjčených kolech mohou vydávat za přírodními krásami jihozápadního koutu malebného ostrova Korfu.

  Počasí  12345678910111208162432°C