Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Agios Georgios

PALM BEACH

  Poloha a popis

  Poloha

  Luxusní hotelový komplex se skládá ze 6 dvoupatrových budov a je obklopen velikou a krásnou zahradou s palmami. Nachází se na kraji letoviska Agios Gergios, přímo u písečné pláže. Do centra letoviska, kde se nacházejí obchůdky, taverny, restaurace, kavárny, noční podniky, dojdete za pár minut. Tento moderní hotelový komplex Vám vzhledem k vysokému standardu svých služeb, včetně All inclusive zajistí kvalitní ubytování a pohodlnou dovolenou.

  Vybavení Hotelu

  V hotelu se nachází recepce se směnárnou, restaurace, lobby bar, společenská místnost s TV. Dále je hostům k dispozici pool bar od 9:00 - 24:00, venkovní bazén a dětský bazén se slunečníky a lehátky (zdarma u bazénu), dětské hřiště, stolní tenis a biliár (zdarma), výtah, parkoviště.

  Vybavení pokoje

  V hotelu se nacházejí pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky a rodinné pokoje pro 4 osoby (na vyžádání). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, chladničku, SAT/TV, telefon, bezpečnostní schránku (za příplatek), klimatizaci, balkón nebo terasu.

  Pláž a plážový servis

  Hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže (oceněná Modrou vlajkou EU). Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

  Sport a Fitness

  Hostům je k dispozici biliár, stolní tenis (zdarma), zábavní programy v amfiteátru hotelu na pláži, řecký večer s buzuki 5 večerů v týdnu. Zajímavostí letoviska je slané Korissiónské jezero, které kdysi bylo součástí moře. 2,5 km je vzdálená tradiční řecká vesnička Argirades s šesti kostely, mnoha domy v benátském stylu a výhledem jak na východní, tak na západní pobřeží ostrova. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

  Stravování

  Polopenze v klimatizované restauraci formou bohatého bufetu.

  Pro děti

  Pro děti je zde dětské hřiště a bazén.

  Služby v ceně

  Chladnička, klimatizace, stolní tenis a biliár.

  Služby za poplatek

  Bezpečnostní schránka.

  Poznámka

  Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit komfortní dovolenou u písečné pláže.