800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALM BEACH

Moderní hotel postavený v roce 2001 se nachází přímo na širokých, písčitých plážích střediska Agios Georgios – jedněch z nejkrásnějších pláží na Korfu. Hotel je usazený na západním pobřeží ostrova, mezi úchvatnými přírodními písečnými dunami, nedaleko samotného centra Agios Georgios. Tam můžete dojít příjemnou procházkou a navštívit místní obchody, restaurace a bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotelový komplex se skládá ze 6 dvoupatrových budov a je obklopen velikou a krásnou zahradou s palmami. Nachází se na kraji letoviska Agios Gergios, přímo u písečné pláže. Do centra letoviska, kde se nacházejí obchůdky, taverny, restaurace, kavárny, noční podniky, dojdete za pár minut. Tento moderní hotelový komplex Vám vzhledem k vysokému standardu svých služeb, včetně All inclusive zajistí kvalitní ubytování a pohodlnou dovolenou.

Vybavení Hotelu

V hotelu se nachází recepce se směnárnou, restaurace, lobby bar, společenská místnost s TV. Dále je hostům k dispozici pool bar od 9:00 - 24:00, venkovní bazén a dětský bazén se slunečníky a lehátky (zdarma u bazénu), dětské hřiště, stolní tenis a biliár (zdarma), výtah, parkoviště.

Vybavení pokoje

V hotelu se nacházejí pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky a rodinné pokoje pro 4 osoby (na vyžádání). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, chladničku, SAT/TV, telefon, bezpečnostní schránku (za příplatek), klimatizaci, balkón nebo terasu.

Pláž a plážový servis

Hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže (oceněná Modrou vlajkou EU). Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

Sport a Fitness

Hostům je k dispozici biliár, stolní tenis (zdarma), zábavní programy v amfiteátru hotelu na pláži, řecký večer s buzuki 5 večerů v týdnu. Zajímavostí letoviska je slané Korissiónské jezero, které kdysi bylo součástí moře. 2,5 km je vzdálená tradiční řecká vesnička Argirades s šesti kostely, mnoha domy v benátském stylu a výhledem jak na východní, tak na západní pobřeží ostrova. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

Polopenze v klimatizované restauraci formou bohatého bufetu.

Pro děti

Pro děti je zde dětské hřiště a bazén.

Služby v ceně

Chladnička, klimatizace, stolní tenis a biliár.

Služby za poplatek

Bezpečnostní schránka.

Počasí

Korfu

18°C Skoro jasno

×