800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA AQUASPLASH

Tato studia se nacházejí v klidné části letoviska, v nádherné rozlehlé zahradě, kde najdete nespočet romantických míst pro Váš odpočinek ve stínu i na slunci. Písečná pláž je 150 m od domu, najdete zde velký výběr vodních sportů. Centrum, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a promenáda městečka, je vzdálené asi 10 min. příjemnou procházkou, ale i v okolí studií najdete obchody s potravinami, taverny a restaurace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tato vila patří mezi nejoblíbenější ubytování našich klientů díky rozlehlé kvetoucí zahradě s lehátky, která zaručuje soukromí a klid. Další předností je, že vila má jen dvě studia a dva apartmány a nabízí tak rodinnou atmosféru. Písečná pláž, kde je velký výběr vodních sportů, se nachází od studií cca 150 m. Do centra letoviska (400 m) dojdete příjemnou procházkou, obchody, taverny a restaurace však naleznete již 100 m od vily.

Vybavení Hotelu

Studia mají rozlehlou zahradu. Pro klienty je zajištěna možnost využití bazénu u hotelu Golden Sands (delegát Vás bude informovat)

Vybavení pokoje

Ve vile se nacházejí studia pro 2 osoby s možností přistýlky a dvoupokojový apartmán pro 4 osoby (studio s 1 oddělenou ložnicí). Studia mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón nebo terasu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází 150 m od studií. Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

Sport a Fitness

Sportovní vyžití v centru letoviska. Výlety po okolí - doporučujeme navštívit hlavní město ostrova Kerkyru, - zajímavostí letoviska je slané Korissiónské jezero, které kdysi bylo součástí moře, - 2,5 km vzdálená tradiční řecká vesnička Argirades s šesti kostely, mnoha domy postavenými v benátském stylu a výhledem jak na východní, tak na západní pobřeží ostrova.

Stravování

Stravování je vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Korfu

14°C Skoro jasno

×